Lietuvos Rotary ir Lions klubų bendruomenės, kartu su ICC Lietuva - Ukraina komitetu, kurio pirmininkas yra Apygardos Valdytojo Šiaulių krašto asistentas Rimantas Januševičius (Šiaulių Vykinto RK), bei Ukrainos ir Lietuvos atlikėjais vienija jėgas ir rengia didelį Paramos koncertą, kurio metu visos surinktos lėšos bus skirtos Ukrainos karių ir kitų kovotojų gydymui ir reabilitacijai Lietuvoje.

Nuo pirmos karo Ukrainoje dienos mūsų klubų nariai aktyviai įsijungė į pagalbos ir paramos ukrainiečiams organizavimą, jos nugabenimą, pabėgėlių iš Ukrainos saugų atvežimą į Lietuvą, rūpinasi jų apgyvendinimu ir aprūpinimu reikalingais daiktais.

Atsiliepdami į kolegų Ukrainos Rotary ir Lions klubų prašymus, renkame ir vežame tikslingą paramą, organizavome ir organizuojame įvairias akcijas ir renginius, kurių metu surinktos lėšos skiriamos pagalbai Ukrainai.

Šiuo metu reikia pagalvoti apie sužeistų Ukrainos karių gydymą ir reabilitaciją.

Lietuvos gydymo ir reabilitacijos įstaigos yra parengusios apie 1200 vietų sužeistiems kariams, tad manome, kad tokia parama bus didelė paspirtis.

Renginio metu norime pagerbti Ukrainos tautos, karių didvyriškumą ir vienybę, ginat savo šalį, demokratiją ir taiką, ne tik jų šalyje, bet ir visame pasaulyje.

Tuo pačiu norime padėkoti mūsų klubų bendruomenėms už aktyvią veiklą ir jų daromus gerus darbus.

Norime parodyti ir atlikėjų vienybę – bendras abiejų šalių atlikėjų projektas, tos vienybės rezultatas.

Tad mūsų visų vienybė – Ukrainos žmonių, karių, mūsų žmonių, atlikėjų, vieningai agresiją smerkiančių pasaulio žmonių, didelė jėga. Jėga, kuri sutramdys šitas tamsias jėgas ir sugrąžins taiką į Ukrainą.

Atlikėjai:
Nomeda Kazlaus, Marijonas Mikutavičius, Merūnas Vitulskis, Inga Valinskienė, Liepa Mondeikaitė, ir kiti. Šiuo metu deriname galimą atlikėjų iš Ukrainos ar kitų šalių atvykimą.

Renginio vedėjas - Arūnas Valinskas.

Renginio data ir vieta: Balandžio 29 d., 18 val., Kauno Žalgirio arena

Bilieto kaina: 30 eurų.

Daugiau informacijos bus paskelbta artėjant renginiui.