ICC Lietuvos-Norvegijos komitetas kartu su Rotaract Lietuva taryba entuziastingai startuoja naujuosius Rotary 2022-2023 metus. Primename, kad projektas leis atrinktiems Rotaract nariams kartą metuose išvykti į Norvegiją ilgajam savaitgaliui, susipažinti su Rotary klubų broliais ir sesėmis, jų atstovaujamais verslais pagal Rotaract narius dominančias profesines sritis. 

Ši programa - abipusė, vėliau priimant Norvegijos Rotaract narius, į mūsų Lietuvos Rotary klubus, viešnagei. Mainų programa skatins pažinti ir bendradarbiauti Rotaract narius su Rotary klubais Lietuvoje ir Norvegijoje. Uranienborg Rotary klubas Osle (2310 Apygarda) yra pirmasis klubas, kuris priims 2022 metų dalyvius. 

Nominacinis projekto komitetas jau atrinko 5 Rotaract jaunuosius profesionalus (ICC Young Professionals), ir paskelbė laimėtojais šiuos Rotaract atstovus: Brigitą Pakalnienę (Klaipėdos Senamiesčio Rotaract), Mortą Ramoškaitę (Vilniaus Rotaract), Renatą Kandrotą (Rotaract E-klubas Unitum), Joną Kaučiką (Rotaract E-klubas Unitum) ir Giedrę Šešplaukę (Klaipėdos Senamiesčio Rotaract).

Liepos 21 d. Klaipėdoje įvyko pirmasis ICC Jaunųjų Profesionalų komandos narių susitikimas, kuriame dalyvavo Uranienborg Rotary klubo Osle narys ir šios programos globėjas Tom O. Kleppesto bei Rotary ICC Lietuva Norvegija nacionalinės sekcijos tarybos pirmininkė Eglė Kesylienė. Po smagios vakarienės vyko hibridinis komandos susitikimas, kurio metu buvo nuspręsta, kad ICC Young Professional komanda atvyks į Oslą rugsėjo 22-25 dienomis, 2022. Vizito metu jaunieji profesionalai susitiks su juos dominančių verslų atstovais Norvegijoje, lankysis Lietuvos Ambasadoje Osle, dalyvaus Rotaract ir Rotary bendrame susitikime ir viešės Rotary narių šeimose. 

Visiems dalyviams linkime sklandžių namų darbų, kuriuos dar teks paruošti, o Rotary bendruomenės prašome palaikyti jaunuosius profesionalus idėjomis ir pagal galimybes, prisidedant prie jų kelionės išlaidų. 

Dėl platesnės informacijos kviečiame susisiekti su Egle Kesyliene, ICC Lietuva-Norvegija nacionalinio komiteto pirmininke, Vilniaus šv. Kristoforo RK. (egle@ames.lt)