Posted on Aug 30, 2021

Šį, paskutinį vasaros savaitgalį, XX-ąją Rotariadą atidarė teniso turnyras, kuris truko net tris dienas. Susirinko broliai ir sesės iš skirtingų Lietuvos klubų. Turnyre dalyvavo daugiau kaip 50 žmonių.

Šias metais pirmą kartą buvo pritaikytas grupių ir atkrentamųjų varžybų formatas, kuris leido kiekvienam dalyviui sužaisti daugiau kartų. Tuo pačiu suteikė dar didesnę galimybę patirti sportinės kovos dvasią bei skirti laiko rotarietiškam pabendravimui. Grupių etapų burtų traukimo ceremoniją galima buvo stebėti tiesiogiai Facebook kanalu.

Turnyras vyko Klaipėdos Vilties kortuose. Organizatoriai turėjo iššūkių dėl gausaus vasariško lietaus, tačiau bendromis pastangomis pavyko juos įveikti. Kortuose susiformavo balos, bet kartu su į pagalbą atskubėjusiais rotariečių vaikais, po keletos valandų sausinimo rankšluosčiais, kastuvais, paroloninėmis kempinėmis kortai tapo tinkami varžyboms. Lietaus vasara nepagailėjo pirmą ir paskutinę turnyro dieną. Išlindusi saulė suteikė visiems ne tik geros atmosferos, bet ir buvo didelis pagalbininkas visas teniso kovas surengti numatytu laiku pagal grafiką.

Laimėtojus apdovanojo sekmadienio popietę atvykęs, Rotary Apygardos valdytojas Evaldas Vaineikis. Viso turnyro metu vyravo labai draugiška, šilta, pilna juoko, bendravimo atmosfera.

Pasidaliname su Jumis akimirkomis ir  keletu dalyvių atsiliepimų apie vykusį turnyrą:

„Naujas formatas su pogrupiais ir naujom amžiaus grupėm tobulai. Visa kita irgi fantastiška dėl organizacijos. Ačiū Jums labai už tokį atsidavimą ir pasiruošimą“ (Edmundas Žižys, Vilniaus-Kauno Dipolio RK)

"Vienas geriausiai suorganizuotų turnyrų, kuriame yra tekę dalyvauti! Puiki atmosfera, azartiškos kovos, draugiški dalyviai!“ (Vaidas Velykis, Klaipėdos senamiesčio RK)

"Viso Rotary Vilnius klubo vardu dėkoju už profesionalų ir šiltą turnyro organizavimą! Bičiuliška atmosfera, korektiškas darbas...ir net užsakytas puikus oras verti didžiausių pagyrų!" (Vitalijus Jusevičius, Vilniaus RK)

 

Turnyro rezultatus galite rasti www.kaipsekas.lt. Po pirmos rungties pirmauja Klaipėdos Senamiesčio Rotary klubas su 52,5 tašk.

Turnyro apdovanojimo akimirkos šioje nuorodoje.