Marijampolė turi kuo didžiuotis – viešojoje įstaigoje Marijampolės ligoninėje įrengta Skausmo klinika.

Skausmo klinika – Marijampolės ligoninės daugiaprofilinis gydymo padalinys, kuriame bus vykdoma skausmo diagnostika, medikamentinis gydymas bei invazinės procedūros. Tai Marijampolės Rotary klubo, Marijampolės savivaldybės ir VšĮ Marijampolės ligonoinės bendras projektas, kurio vertė apie 220 tūkstančių eurų.

Ypatinga padėka buvo skirta architektams Algirdui ir Redai Marcinkevičiams už jų įdėtą darbą. Broliui Algirdui buvo įteiktas PHF apdovanojimas.

Marijampolės Rotary klubas tapo vieninteliu klubu Apygardoje, apdovanotu RI padėka už reikšmingą tarnystę.

Į atidarymo renginį atvyko ir Rotary apygardos valdytojas Evaldas Vaineikis, kuris ypatingai didžiavosi Marijampolės Rotary klubo nariais, dėkojo už tokias nuoširdžias iniciatyvas, kurias paskutiniu metu vykdo klubo nariai.

„Esu dėkingas Marijampolės rotariečiams už tikrą nesuvaidintą meilę savo miestui, už bendruomeniškumą ir norą gerumu dalintis su bendruomene. Šiandien žengtas svarbu žingsnis, kuris tik įrodo, kad jūsų klubo nariai turi dideles širdis ir dalinasi gerumu su miesto bendruomene. Džiaugiuosi, kad Rotary ir medikų tikslai bei vertybės sutampa - padėti tiems, kam labiausiai reikia" , - sakė E. Vaineikis.