Posted on Jan 22, 2021

Šiaulių Rotary klubas „Harmonija“ 2020 m. gruodžio mėn. kvietė nebūti abejingais ir gerais darbais skleisti gerumo, atjautos ir tikėjimo dvasią aukojant ir padovanojant viltį onkologine liga sergantiems ligoniams.

Šiandien klubas skelbia įvykusios bendrystės rezultatą ir dėkoja atsiliepusiems į Šiaulių Rotary klubo „Harmonija“ kvietimą ir prisidėjusiems prie paramos RespublikinėsŠiaulių ligoninės Onkologijos klinikai. Net ir užklupusi pandemija, visus apribojęs karantinas, sudėtingos gyvenimo sąlygos nesutrukdė surinkti net 5000 Eur sumą. Paramai skirti pinigai bus skirti „port“ tipo kateterių įsigijimui ir jų implantavimui onkologinėmis ligomis sergantiems pacientams, kuriems taikoma ilgalaikė chemoterapija.

Šiaulių Rotary klubas „Harmonija“ nuoširdžiai dėkoja ne tik savo klubo nariams, kurie asmeniniu indėliu prisidėjo prie minėtos sumos surinkimo, bet ir kitiems fiziniams bei  juridiniams asmenims, o ypač: UAB „AuridaBaltics Company“, UAB „Sedaras“, UAB „Personalo valdymo sistemos“, AB „Swedbank“ Šiaulių klientų aptarnavimo centro darbuotojams, „Merci Merci Beauty Lounge“ kolektyvui, Šiaulių Vykinto Rotary klubui, Pakruojo Rotary klubui, Vilniaus Rotary klubui „Vienybė“, Kauno Rotary klubo nariui Sigitui Petkevičiui ir Kauno „Hansa“ Rotary klubo nariui Andriui Jankauskui.
 
 
Šaltinis: etaplius.lt