Stiprūs kartu!

Lietuvos Rotary apygardos Valdytoja Vktorija Trimbel kartu su kitų didžiausių visuomeninių organizacijų bei iniciayvų lyderiais dalyvauja Ministrės Pirmininkės suburtoje darbo grupėje, kurios tikslas koordinuoti visuomenines iniciatyvas, įveikiant pandemiją.
 
Pradedant nuo didžiausių šios dienos iššūkių, kviečiame prisijungti savanorystei ligoninėse ir slaugos namuose, registruojantis per vieningą nuorodą www.stipruskartu.lt. Savanorių registraciją koordinuoja Stiprūs Kartu, o patį savanoriavimą Caritas, Maltiečiai ir Raudonasis kryžius.
 
Šiuo metu labai reikalinga įvairi pagalba – pasirūpinti globotinių maitinimu, sutvarkyti skalbinius, išvalyti patalpas ar atlikti kitus buities darbus, suteikiant medikams, jų padėjėjams ir slaugytojams daugiau laiko bei jėgų pasirūpinti ligoniais.
 
Tikimasi, kad savanorystei galite skirti ne mažiau 4 valandų per dieną ir bent 2 kartus per savaitę. Mes, kaip apygarda, sutelkėme jėgas bei resursus metų pradžioje įkūrę specialų fondą kovai su covid virusų. Kas jau nuveikta, skaitykite čia: www.endcoronavirusnow.lt/kas-nuveikta. Taip pat labai kviečiame visus klubus ir narius pasidalinti savo asmeninėmis, verslo ir klubų pastangomis bei jau egzistuojančia partneryste su kitomis NVO ir socialiniais partneriais, kad galėtume geriau koordinuoti savo pastangas ir pasidžiaugti sukurtais pokyčiais - kviečiame užpildyti trumpą apklausos formą bit.ly/Rotary-suvaldant-pandemija
 
Kviečiame suvienyti pastangas su kitomis NVO, įveikiant pandemiją!