Posted on Dec 22, 2021

Gruodžio 19 d., sekmadienį, pirmą kartą Šiauliuose įvyko du metus brandintas renginys. 

Santa Fun Run – tai  labdaringas sporto renginys visai šeimai. Tokie renginiai populiarūs visoje Europoje. Rygos Rotary klubas tokį bėgimą organizuoja jau daugiau nei 20 metų, tad čia susirenka didelis būrys bėgikų. Užpernai dalyvavo net 1200 Kalėdų senelių. Tokia akcija nepalieka abejingų – smagu patiems dalyvauti, o žiūrovai viską stebi su plačia šypsena. Bendraujant su kaimyninės šalies rotariečiais ir kilo mintis tai padaryti ir Šiauliuose. Rygiečiai pagelbėjo su Kalėdų senelių aprangų įsigijimu. Šiemet, deja, renginys pas juos dėl pandeminių suvaržymų neįvyko. Žinoma, organizuojant pirmą kartą tokį renginį  buvo kiek ir nerimo. Tačiau įvykęs bėgimas pranoko lūkesčius ir drąsiai galime teigti, kad „pirmas blynas tikrai neprisvilo“. Pavyko sėkmingai parduoti visus 200 aprangos komplektus. Bėgime sudalyvavo ir Šiaulių miesto savivaldybės globos namų dienos centro Goda lankytojai.

Šiaulietišką mylią 1236 m.  įveikė beveik 250 Kalėdų senelių. Miesto bulvaras bei Prisikėlimo aikštė nusidažė nepaprastai šventine raudona spalva. Visą renginį lydėjo puikus oras bei pakili nuotaika. Dalyviai buvo apdovanoti bėgimo atminimo medaliais ir dovanomis. Ypatingo dėmesio sulaukė ir vaikai, kuriuos Vykinto RK Kalėdų seneliai pradžiugino minkštais žaislais. 

Labai smagu buvo sulaukti ir kitų klubų rotariečių – Joniškio, Tauragės, Šiaulių, Mažeikių „Libertos“, Šiaulių „Harmonijos“ bei Auksinio rato Rotaract ir Interact.

Renginys sulaukė ir didžiulio žiniasklaidos dėmesio bei puikių pačių dalyvių atsiliepimų. Renginio metu surinktos lėšos virš 3000 EUR bus skirtos socialiniams klubo vykdomiems projektams - senelių namams bei VŠį “Eterna Vita”. Renginys tikrai pavyko bei, tikimės, jis taps tradiciniu ir visų laukiamu Šiauliuose. Ir jau turime minčių – kaip jį padaryti dar geresniu ir patrauklesniu. Tai šventė visiems – vaikams, šeimoms, senjorams, darbo kolektyvams.

Dėkojame renginio rėmėjams ir partneriams : UAB „Interscalit“, UAB „Jupoja“, UAB „Bigso“,  UAB „Horo technika“, Houdini, UAB „Siuvinėjimo centras“, AB „Auga“, AB ‚Gubernija“, UAB „Rūta“, UAB “Sidabrinis medis“, UAB „Garbaris“, Etaplius, Sportas visiems, UAB „Gorila reklama“, Rėkyvos savarankiško gyvenimo namų senjorams, kurie iškepė sausainius. 

Iki susitikimo Kalėdų senelių bėgime 2022-aisiais!

Kartu mes galime daugiau!!!

 
 

Šiaulių Vykinto RK