Posted on Jan 19, 2021
Kviečiame vasario 9 d. 15:30 į įdomų interaktyvų seminarą "Kaip Rotary International galėtų stiprinti Lietuvos žmonių pasitikėjimą verslu?“ su Ryčiu Juozapavičiumi.

Dalyvavimas Rotary, Rotaract, Interact ir InnerWheel nariams nemokamas. Registruojantis raginame pagal galimybes prisidėti prie Apygardos Covid fondo veiklos ir pasirinkti skirtingos vertės registracijos alternatyvas arba savo norimą sumą tiesiogiai pervesti į specialią apygardos sąskaitą.
Vienu iš savo kadencijos prioritetų pasirinkusi temą "Gyvos vertybės", Apygardos Valdytoja Viktorija Trimbel nori visus pakviesti diskusijai, kaip savo pavyzdžiu ir elgesiu galime prisidėti kuriant ir stiprinant pasitikėjimą. Deja, bet per 30 nepriklausomybės metų pasitikėjimas verslu Lietuvoje nėra itin didelis, nors turime labai daug sėkmingo ir socialiai atsakingo verslo pavyzdžiu. Tuo pačiu bus galima pasikalbėti ir apie klubams pristatytą apygardos Etikos kodekso projektą, kuris jau yra išplatintas klubų prezidentams aptarimui su nariais, ir bus teikiamas klubų balsavimui per pavasario asamblėją.
 
Ta proga dalinamės nuoroda į Delfi metų pabaigoje spausdintą straipsnį, kuriame Viktorija Trimbel dalinasi savo mintimis apie pasitikėjimo svarbą. 
 

>> REGISTRACIJOS NUORODA <<