Vilniaus Perkūno Rotary klubas jau septynioliktus metus iš eilės organizuoja labdaringą vaikų su negalia piešinių aukcioną ir maloniai kviečia Jus dalyvauti!
 
Labdaringame aukcione bus parduodami viso 27 dailės darbeliai. Jų autoriai - vaikai iš įvairių Vilniaus miesto ir rajono ugdymo įstaigų ir bendruomenių, dirbančių su vaikais, turinčiais fizinę ar psichinę negalią. Šių metų aukciono naujiena – keletas dailės darbelių, kuriuos, naudojant ypatingą techniką (vektorine tapymo technika), atlikto VšĮ „Angelų sodai“ globotiniai.
Kaip ir kasmet, taip ir šiemet, iš anksto planuodami renginį pažadėjome piešinių autoriams ir juos globojančioms įstaigoms, kad visos už piešinius surinktos lėšos bus atiduodamos lygiomis piešinių autoriams ir juos ugdančioms įstaigoms kanceliarinių prekių kuponų forma. Prasidėjus karo veiksmams Ukrainoje atsirado poreikis paremti ir Ukrainos vaikus, padėti jiems. Savo partneriams (kanceliarinės prekės ‘‘Officeday‘‘) pasiūlėme, ir jie sutiko, kad klubui apmokant kuponus bus suteikta 15 proc. nuolaida, kurios piniginė vertė ir bus perduota Ukrainos vaikams paremti. Taigi  - mūsų visų bendromis pastangomis bus suteikta parama ne tik Lietuvos vaikams su negalia, bet ir Ukrainos vaikams!
 
Aukcionas vyks š. m. kovo 28 d. (pirmadienis) 18.00 val. Nacionaliniame muziejuje Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmai, Vestibiulio auditorijoje (Katedros a. 4, Vilnius. Dėl muziejuje vykstančių kitų renginių svarbu prieš atvykstant pasitikslinti pro kur bus organizuojamas patekimas į renginį).
 
Planuojama, kad prie aukciono bus galima jungtis ir nuotoliniu būdu jame dalyvaujant bei perkant dailės darbelius:
Meeting ID: 823 7400 9159
Passcode:   124094
Registracija į renginį vyksta  el. paštu info@rkperkunas.lt
 
Vaikai, turintys net ir sunkią negalią, geba kurti nuostabų grožį! 
 
Labai laukiame Jūsų!
 
Vilniaus Perkūno Rotary klubas