Posted on Aug 03, 2021

Mielos Rotary Sesės ir Garbūs Broliai,

Kreipiuosi į Jus savo pirmuoju liepos mėnesio Valdytojo naujienlaiškiu.

Tikėkimės, kad visi per praėjusius beveik pusantrų metų mus kamavę pandeminiai juoduliai - jau praeitis. Giliau įkvepiame ir pradedame iš naujo. Tai geras jausmas.

Yra toks nesudylantis posakis: "Viskam savas laikas". Deja, šiandien laikas ne pats geriausias. Turiu galvoje visiems gerai žinomas grėsmes Lietuvai, kurias inspiruoja agresyviai mūsų šalies atžvilgiu nusiteikęs kaimynas. Todėl turime padaryti viską, ką galime, kad išliktume vieningi, ištikimi Tėvynei, išlaikę savo identitetą, savigarbą bei ištikimybę Lietuvos ir Rotary vėliavoms. Esame bendraminčiai, kurios vienija tokios pačios vertybės bei dvasinis pagrindas, sulydytas iš ilgametės patirties ir krikščioniškosios tradicijos, grindžiamos nuoširdumu, pagalba ir atjauta. Ir tai yra neginčijama tiesa. Pagarbos, pagalbos, atjautos ir tolerancijos pamokos sau patiems ir visuomenei. Kiekvieną dieną. Gerumo pavyzdžiai. Žmogiškumo pamokos, kurios, kaip mes visi žinome, yra sunkios ir ne visiems išmokstamos. Todėl turime būti humaniški. Tai nedaloma ir nediskutuojama. Dėl Žmogaus. Dėl vienas kito. Prisiminkime ir pakartokime prancūzų rašytojo, be žinios 1944 m. dingusio karo lakūno, A. de Sent Egziuperi "Mažajame prince" užrašytus žodžius: "Pasidarai amžinai atsakingas už tą, su kuriuo susibičiuliauji". Darykime gerus darbus žmonėms nepamiršdami, kad mūsų, rotariečių, tikslas - suteikti progų jiems pamąstyti, išeiti iš priprastos, rutininės kasdienio buvimo plokštumos bei apsidairyti - galbūt čia pat, visiškai šalia, yra atradimų, galinčių pakeisti gyvenimus.

Linkėdamas šiltos, ramios ir saugios likusios vasaros svajoju, kad tie kertiniai akmenys apie kuriuos aš pats visada pagalvoju prieš pradėdamas ar jau vykdydamas veiklą - sveikas protas, tikras džiaugsmas ir humoro jausmas - taip pat niekur nepradingtų iš Jūsų ir Jums brangių žmonių gyvenimų.

Darykime tai, kuo tikime ir tikėkime tuo, ką darome.

 

Visą naujienlaiškį skaitykite šioje nuorodoje.