Posted on Nov 17, 2020
Dar 2013-aisiais pradėtas kurti Rotary parkas Rokiškyje įgauna veidą: baigta pagrindinio parko akcento - akmens - apdaila, pritvirtinta Rotary simbolika.
 
Akmuo į parką atvežtas rugpjūčio pabaigoje, o jam pastatyti į vietą buvo pasitelktos neeilinės pajėgos- kviestas bene vienintelis Lietuvoje esantis tinkamo galingumo kranas, kuris, beje, vienas taip pat neįstengė susitvarkyti su milžinišku akmeniu- teko pasinaudoti Rokiškio rajono verslininkų turimos technikos pagalba.

 

Vos prieš kelias dienas parke baigta įrengti moderni LED apšvietimo sistema parką nušvies jau lapkričio 18-ąją. Tą dieną Rokiškio Rotary klubas mini savo gimtadienį, todėl klubo nariai suskubo projektą įgyvendinti būtent iki šios datos.

Šiuo metu parkas jau turi beveik visus sau būdingus atributus- medžius, takelius, suoliukus, šiukšliadėžes, apšvietimą ir simboliką. Ateityje Rokiškio Rotary klubas, galbūt padedamas kitų Lietuvos klubų, ketina įrengti vaikų žaidimų aikštelę, pritaikytą ir neįgaliesiems mažyliams. Gali būti kad parke atsiras ir erdvė įvairiems renginiams.

Rokiškėnai jau spėjo pamėgti besikuriantį parką ir aktyviai jį lanko, o prie baseino projektuojamas sporto kompleksas dar labiau padidins parko patrauklumą, nes į vieną erdvę susijungs sportas, vandens malonumai ir laisvalaikis gamtoje.

 

 

Šaltinis: www.rokiskiosirena.lt