Posted on Nov 12, 2020
Lapkričio 12 d. Vilniaus Bernardinų sode paminėta Rotary Apygardos susikūrimą simbolizuojančios lentelės atstatymo proga.
 
2014 m. birželio 28 d. Vilniuje Nacionaliniame muziejuje Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmuose įvyko Rotary International Apygardos 1462 inauguracija. Tai buvo istorinė diena ir stebint visų Rotary, Rotaract klubų atstovams bei svečiams iš užsienio buvo paskelbta naujos Rotary International Apygardos 1462 veiklos pradžia. Šiai progai įamžinti Bernardinų sode taip pat buvo pasodinta sidabrinė liepaitė bei pastatyta simbolinė lentelė.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Besikeičiant miesto valdžiai lentelė buvo nuimta. Šiais metais Vilniaus Rotary klubo prezidento Mindaugo Glinskio ir Vilniaus RK nario Jokūbo Fišo iniciatyva lentelė buvo surasta ir šiandien vėl pastatyta Bernardinų sode. Gerokai ūgtelėjusi sidabrinė liepaitė bei ją išskirianti Rotary lentelė vėl miesto gyventojams bei svečiams primins apie savarankiškos Rotary Apygardos nuveiktus darbus ir veiklas.
 
Lentelės pastatymo proga šiandien Sereikiškių parko Bernardinų sode viešėjo šių metų Apygardos Valdytoja Viktorija Trimbel, paskutinis tuometinės Apygardos 1460 valdytojas dr. Juozas Šarkus, Vilniaus Rotary klubo prezidentas Mindaugas Glinskis ir Apygardos generalinė sekretorė Edita Katinaitė-Kalčiūnienė.