Posted on Jun 02, 2021
Bendravimas – neatsiejama kasdienybės dalis, turinti tiesioginę teigiamą reikšmę kiekvieno žmogaus emocinei gerovei. Mūsų visų pasitenkinimas gyvenimu išlieka tiek, kiek ilgai sugebame kurti ir palaikyti ryšius su kitais, priimti ir dovanoti bendravimo džiaugsmą. Rotary klubas „Lituanica International“ prisideda prie savo brolio ir išrinktojo prezidento Mariaus Čiuželio šeimos labdaros ir paramos fondo vykdomo „Sidabrinės linijos“ projekto penktojo gimtadienio proga organizuojamos konferencijos „Gydantys pokalbiai: ko mes dar nežinome apie bendravimo poveikį?“ ir kviečia pokalbiui apie bendravimo svarbą.
 
Konferencijoje su skirtingų sričių atstovais kalbėsimės apie bendravimo vertę, bus pristatyti jau antrojo „Sidabrinės linijos“ pašnekovų tyrimo rezultatai apie bendravimo poveikį senjorų psichologinei ir fizinei savijautai, verslo atstovai, vieni iš didžiausių „Sidabrinės linijos“ rėmėjų, pasidalins, kodėl visuomenės emocinis saugumas tapo neatsiejama jų socialinės atsakomybės dalimi, galiausiai kalbėsime apie ateitį ir kaip technologijos gali pakeisti (pakeis?) mūsų bendravimo įpročius.

Broliai ir Sesės rotariečiai, kviečiame savo brolio vykdomo projekto gimtadienį švęsti kartu ir pasikalbėti apie tai, kas svarbiausia mums visiems - bendravimą.
 
Konferencijoje dalyvauja:
 
  • Monika Navickienė, Socialinės apsaugos ir darbo ministrė, „Sidabrinės linijos“ globėja
  • Živilė Kaniavienė, M. Čiuželio labdaros ir paramos fondo psichologė
  • Doc. dr. Antanas Kairys, Vilniaus universiteto Taikomosios psichologijos laboratorija
  • Raminta Vileniškienė, draudimo bendrovės „Gjensidige“ rinkodaros vadovė Baltijos šalims
  • Andrius Milinavičius, inovacijų kompanijos „Baltic Sandbox“ įkūrėjas

Renginio programą, pranešėjų pristatymus, registraciją rasite čia: https://sidabrinelinija.eventon.lt/
 
Iki susitikimo!