Posted on Nov 25, 2021

Nuo 2017 m. Druskininkų Rotary klubas ir Druskininkų Interact klubas tęsia projektą „Gyvenk“, kuris įvyko ir šiais metais lapkričio 20 d. Druskininkų jaunimo užimtumo centre.

2017 m. Lietuvos Rotary apygarda D1462 gavo “Global grant“  iš “Rotary International“ fondo projektui "Savižudybių prevencijos modelis ir jo taikymas Lietuvos savivaldybėse". Pasaulinės Rotary bendruomenės parama labai svarbi tęsiant darbus savižudybių prevencijos srityje ir perkeliant juos į tarptautinį lygį.

Druskininkų Rotary klubas kartu su Interact tokią programą pritaikė ir jaunimui, taip gimė socialiai atsakingas projektas „Gyvenk“, skirtas jaunimui nuo 12 iki 18 metų. 

Jau tradiciniu tapęs renginys Gyvenk '21, Covido šešėlyje praėjo saugiai ir subūrė jaunimą ne tik iš Druskininkų, bet ir iš Tauragės, Ukmergės, Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos Interact klubų. "Džiugu matyti, kad jaunimas trykšta energija, džiaugiasi gyvenimu ir yra aktyvus",- sakė Druskininkų Rotary klubo prezidentas Modestas Vitkauskas.

Prie Druskininkų Interact klubo vairo stovinti Greta Jakubauskaitė su savo komanda  puikiai organizavo šių metų renginį, pritraukdama jaunimo ir suaugusiųjų dėmesį į savižudybių prevenciją.