Jau šeštus metus Vilniaus Tarptautinio Rotaract klubo rengiamas socialinis projektas „Pirmoji kuprinė“ iki rugsėjo pirmosios skuba suteikti pagalbą skurdžiai besiverčiančiose šeimose gyvenantiems pirmokams ir aprūpinti juos kuprinėmis su visomis būtiniausiomis kanceliarinėmis priemonėmis.
 

„Šiais metais „Pirmosios kuprinės“ labdaros projektą vykdome jau antrąjį kartą. Vasarį, prasidėjus karui Ukrainoje, rinkome lėšas ir aprūpinome mokyklinėmis prekėmis ir kuprinėmis į Lietuvą atvykusius 300 ukrainiečių moksleivius. Dabar, tinkamai pasiruošti naujiesiems mokslo metams norime padėti Lietuvos vaikams, gyvenantiems socialinės rizikos ar skurdžiau besiverčiančiose šeimose“, – sako projekto iniciatoriaus Vilniaus tarptautinio Rotaract klubo prezidentė Gabija Trimbel.

Projekto tikslas - kuprinėmis su kanceliarinėmis priemonėmis, kurių vertė 70 eurų, aprūpinti bent 200 Lietuvos pirmokų. Šiuo metu jau yra atrinkti 192 pirmokai iš Alytaus, Elektrėnų, Jonavos, Kaišiadorių, Kauno, Kazlų rūdos, Kėdainių, Panevėžio, Prienų, Širvintų, Trakų, Ukmergės ir Varėnos. Iki reikalingos maždaug 15 tūkst. eurų sumos dar trūksta kelių tūkstančių eurų, tad prisidėti kviečiame ir visus Rotary atstovus.

Rugpjūčio 21 dieną kuprinės šiems vaikams bus išdalintos kartu su Vilniaus krepšinio klubo „Rytas“ krepšininkais - tai bus puiki galimybė vaikams susipažinti su savo krepšinio herojais. 

Prie projekto galite prisidėti:

Projekto komandos kontaktai: https://viract.lt/pirmojikuprine