Posted on Aug 05, 2021

Mieli rotariečiai,

Pirmiausia sveikiname visus su prasidėjusiais 2021 - 2022 Rotary metais. Tikėkimės jie bus mažiau sukaustyti ir atviresni pasauliniu mastu, nei praėjusieji pandemijos metai. 

Mūsų Čikagos Lietuvių Rotary klubas, jau 13 metų nenutrūkstamai organizuoja įvairius labdaros projektus, kurių tikslas padėti Lietuvai ir remti įvairius projektus vykstančius Lietuvoje. Per įvarius projektus iki šios dienos projektams Lietuvoje esame skyrę virš $600,000.

Vienas didžiausių mūsų organizuojamų labdaros renginių yra kiekvieną rudenį vykstantis labdaringas golfo turnyras. Šiais metais mūsų turnyras vyks rugsėjo 18 d., Old Oak Country Club golfo klube, visos surinktos lėšos bus skirtos Vilniaus Vaikų anesteziologijos - reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriui, šildymo/šaldymo aparatui įgyti.

Daugiau informacijos apie patį aparatą rasite šiame video: 

Aparato vertė 100 000 eurų. Šiam projektui rašome Rotary international grantą. Todėl labai svarbu mūsų renginio metu surinkti kaip galima didesnę pinigų sumą.

Kreipiamės į Jūsų klubą, prašydami prisidėti prie šio projekto paaukojant meno dirbinį, kurį galėsime parduoti aukcione, mūsų renginio metu. Taip visi kartu subursime neregėto dydžio bendrą projektą ir įvykdysime kilnų tikslą, įgydami taip reikalingą aparatą, vieninteliam tokiam vaikų širdies operacijų skyriui Lietuvoje. Prašytume, kad daiktai nebūtų labai didelių apimčių, nes turėsime juos pargabenti į Čikagą. Labai tinka keramikos, juvelyriniai dirbiniai su lietuviška atributika, nedideli paveikslai, suvenyrai ar suvenyriniai gėrimai, taip pat lietuviškos knygos ir knygų rinkiniai, tekstilė. Džiaugsimės kiekvienu darbu, tačiau tikime, kad daug dėmesio sulauktų žymių Lietuvos menininkų darbai tokių kaip Nomedos Marčėnaites, Sigutės Ach, Miglės Kosinskaitės, Jurgos Lago, Audriaus Gražio ir kitų menininkų darbai. Jei pažįstate šiuos ar kitus puikius meninininkus, būtume dėkingi jei susisiektumėte ir paklaustumėte dėl galimybės paaukoti darbą mūsų aukcionui.

Labai tikimės jūsų palaikymo ir lauksime džiuginančių žinių iki rugpjūčio 15 dienos ir būtinai atsiųskite savo klubo logo email’u: Lithuanianrotaryclub@gmail.com, būsime Jums labai dėkingi! Jau gavome pirmąjį meno dirbinį, kurį paaukojo “Sumus” Rotary klubas - esame Jiems be galo dėkingi! 

Visi kartu galime nuveikti išties labai daug! Iš anksto labai ir nuoširdžiai AČIŪ!!!

Kontaktinis asmuo dėl daiktų perdavimo Lietuvoje:  Sigita Morkūnaitė-Kazlienė, +370 699 80989, sigita.kazliene@gmail.com.
Jei turite klausimų, skambinkite Čikagos Lietuvių Rotary klubo prezidentui Liutaurui Žemaičiui +370 630 11211.

 

Pagarbiai

Čikagos Lietuvių Rotary klubas