Liepos 1-ąją pasaulinė Rotary bendruomenė pradėjo naujus Rotary metus. 
 
2022-2023 m. Rotary tema - „Imagine Rotary“ („Įsivaizduokime Rotary“), kurią paskelbė pirmą kartą per 117 Rotary International istorijos metų tapusi prezidentė moteris - Jennifer Jones. 
Šią simbolinę dieną Vilniuje Valdovų rūmuose vyko Lietuvos Rotary Apygardos valdytojos Jurgitos Turulienės (Šv. Kristoforo RK) inauguracijos ceremonija.
 
Naujoji valdytoja kviečia visą Lietuvos Rotary bendruomenę įsiklausyti į šių metų Rotary temą ir drauge svajoti drąsiai, įsivaizduoti ir kurti geresnį pasaulį, kuriame nebėra poliomielito ir kitų ligų, kuriame visiems pakanka švaraus vandens ir klesti gerumas, viltis, meilė bei taika. Valdytoja pabrėžia, kad jos veiklos metais pagalba Ukrainai išliks vienu svarbiausių Rotary prioritetų.
 
Visa Rotary bendruomenė sveikina Jurgitą Turulienę ir linki gražių bei prasmingų tarnystės metų. Dėkojame praėjusių metų Valdytojui Evaldui Vaineikiui (Šiaulių RK) už organizacijos vedimą į priekį ir atliktus rotarietiškus darbus. 
 
Iškilmingos šventės metu taip pat buvo inauguruoti prezidentai: Gintautas Radvilavičius (Druskininkų RK), Lina Daukšaite (Laisvės RK), Rimvydas Jasinavičius (Interact VPG Junior), Rotaract tarybos pirmininkė Gabrielė Adomonytė bei pirmasis E-Rotaract klubas Lietuvoje „Unitum“ ir jo prezidentas Renatas Kandrotas. Paul Harris ir nacionaliniai apdovanojimai buvo įteikti nusipelniusiems Rotary bendruomenės nariams.

Viso vakaro metu buvo renkama parama talentingiems Ukrainos vaikams, besimokantiems Nacionalinėje M. K. Čiurlionio menų mokykloje. Vakaro svečius muzikiniais pasirodymais džiugino Nomeda Kazlaus, Ignas ir Julius Maknickai, Monika Mašanauskaitė ir Anna Szalucka.