Posted on Jul 15, 2021
2021 m. liepos 9-11 d. Lietuvos rotariečiai - Šiaulių Vykinto ir Šiaulių RK  klubų atstovai kartu su Apygardos 1462 valdytoju Evaldu Vaineikiu lankėsi Ukrainoje. Ukrainiečių Rotary klubas „Rakhiv - Europos centras“ jau daugiau kaip dešimtmetį rengia tradicinę rotarietišką iškylą Karpatuose. Šiemet renginys buvo papildytas Ukrainos- Baltarusijos Rotary Apygardos 2232  naujojo valdytojo inauguracija.
Liepos 10 d. laukė kopimas į Terentyno kalną. Visus sužavėjo puiki renginio organizacija, pakili nuotaika ir žinoma užburiantys Karpatų kalnų vaizdai. Dalyvių laukė nacionalinių patiekalų gaminimas, vietos muzikantų pasirodymas, grojimas trembitą, nacionaliniai žaidimai.    
 
Tos pačios dienos vakare įvyko šventinis vakaras, kuriame dalyvavo daugiau kaip 100 rotariečių iš keturių valstybių - Lietuvos (2 klubai), Ukrainos (26 klubai), Baltarusijos (1 klubas), Rumunijos (2 klubai). Vakaro pradžioje įvyko naujojo Apygardos 2232 valdytojo Vladimiro Bondarenkos (Ivano Frankovsko RK klubas) inauguracija. Visus vakaro svečius ir naująjį Apygardos 2232 valdytoją pasveikino ir mūsų Apygardos 1462 valdytojas Evaldas Vaineikis.
 
Dabar 2232 Apygardoje 66 klubai (62 iš Ukrainos ir 4 iš Baltarusijos) ir 1130 rotariečių.
 
Buvo gera ir smagu pabendrauti su rotariečiais iš Ukrainos bei sulaukti padėkos, kad atvykomę į tokį jiems svarbų renginį. Ukrainos rotariečiams įteikėme kvietimus į rudenį Palangoje vyksiančią Rotariadą. Vakaro metu aplankė didelis bendrumo jausmas. Bendraudami kuriame naujus santykius, ryšius bei bendrus ateities projektus.
 
Išvykos nuotraukos šioje nuorodoje.
 
 
ICC Ukraina - Lietuva, Lietuvos nacionalinės sekcijos pirmininkas
Rimantas Januševičius