Posted on Dec 02, 2021

Už jūsų ir mūsų laisvę!

Lukašenkos režimas tęsia nuožmią kovą prieš laisvės siekiančius Baltarusijos žmones. Šiuo metu Baltarusijoje vien oficialiai skaičiuojama per 900 politinių kalinių, tarp jų - demokratinės opozicijos atstovai, žurnalistai, žmogaus teisių gynėjai ir laisvės siekiantys žmonės, nepabūgę režimo. Suimti baltarusiai kalinami ypač sunkiomis sąlygomis, siekiant palaužti jų ryžtą ir valią priešintis ir taip įbauginant kitus. Jie netenka darbo ir pajamų, kartu su šeimomis patiria įvairiapusius persekiojimus.

Padėkime kovojantiems už laisvę išgyventi kalinimą ir persekiojimus. Siekdami paremti Baltarusijos politinius kalinius ir jų šeimas bei tiesiogiai perduoti taip reikiamą finansinę paramą, Lietuvos dailininkų sąjunga ir Europos Parlamento nario Petro Auštrevičiaus biuras maloniai kviečia Jus dalyvauti meno kūrinių aukcione, kurio metu surinktų lėšų dalis bus skiriama organizacijai, besirūpinančiai Baltarusijos politiniais kaliniais bei jų šeimomis.

Dalyvavimas galimas NUOTOLINIU būdu arba gyvai. Visa informacija kaip dalyvauti: https://bit.ly/3oX7Vjb  

Aukcionui pateikti darbai:https://www.ldsajunga.com/aukcionas

Aukciono data: 2021m. gruodžio 9 d. 18:00-20:00 val.

Vieta: Dailininkų sąjungos galerija, Vokiečių g. 2, Vilnius 01130

Aukciono iniciatoriai:

Europos Parlamento nario Petro Auštrevičiaus biuras (Renew Europe politinė grupė) ir Lietuvos dailininkų sąjunga

Aukciono globėjai:

Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen ir Baltarusijos demokratinės opozicijos lyderė Sviatlana Cichanouskaja.

Dalyvavimas renginyje – tik su Galimybių pasu arba jam prilygintinu dokumentu