Koronaviruso plitimui Lietuvoje nemažėjant, padėtis ligoninėse išlieka įtempta: kasdien netenkame dešimčių žmonių gyvybių. 
 
Marijampolės Rotary klubas kartu su Marijampolės savivaldybe ėmėsi iniciatyvos ir kreipiasi į verslininkus bei gyventojus prašydami prisidėti finansiškai prie taip reikalingos įrangos Covid-19 krizei valdyti nupirkimo VšĮ  Marijampolės ligoninei. Trūkstama įranga išskirtinai reikalinga skubiai gelbėti gyvybes ir  palengvinti bei efektyvinti medikų komandų darbą.
Yra sudarytas būtinosios įrangos sąrašas, tad visos surinktos lėšos bus skirtos tik tai įrangai įsigyti.
 
Šiuo sudėtingu laikotarpiu verslas ir visuomenė turi būti kaip vienas kumštis ir padėti, jei gali, tiems, kam to labiausiai reikia.
 
Tik prasidėjus šiai iniciatyvai marijampoliečiai verslininkai ir Rotary klubo nariai Marijampolės ligoninei padovanojo 11 didelės tėkmės deguonies terapijos aparatų, „Mantingos labdaros ir paramos fondas“ nupirko itin reikalingą portatyvinį krūtinės ląstos rentgeno aparatą, o UAB „Statybos ritmas“ – gyvybes gelbstintį dirbtinės plaučių ventiliacijos aparatą.
 
Be galo svarbu yra žinoti, kad patekus į ligoninę joje bus visi reikalingi aparatai, skirti gydyti Covid-19,  ir kad mūsų brangiausias turtas – sveikata yra patikimose rankose. Prie to galime, jeigu turime galimybę, prisidėti mes visi.
 
 
VŠĮ MARIJAMPOLĖS LIGONINĖS „Padėk COVID-19 paramos fondas“
Norintys suteikti finansinę paramą, ją gali perduoti: 
Banko sąskaita (IBAN): LT227300010002342501
Paramos gavėjas: VšĮ Marijampolės ligoninė, kodas 165803154
Mokėjimo paskirtis: parama dėl karantino situacijos
Bankas: Swedbank AB, banko kodas 73000
Banko kodas tarptautiniams pavedimams (SFIFT/BIC): HABALT22
 
Kilus klausimams ir  norėdami  platesnės informacijos, rašykite marijampole.rotary@gmail.com
 
 
Būtiniausios įrangos sąrašas šioje nuorodoje.