Posted on May 22, 2021

Gegužės 21 d., penktadienį, Apygardos Valdytoja Viktorija Trimbel Lietuvos ir pasaulio rotariečius sukvietė į tarptautinę lyderystės konferenciją "Atkaklumas: galimybės atsiranda ieškant". Konferencija buvo transliuojama iš Vilniaus šv. Kotrynos bažnyčios. Tai buvo pirmoji Rotary Pavasario renginių ciklo dalis.

Renginio pradžioje Nacionaliniai apdovanojimai už tarnystę bendruomenei buvo įteikti Marijampolės RK nariui Klemencui Agentui ir buvusiam Apygardos Valdytojui iš Klaipėdos Concordia 1826 RK Arūnui Burkšui. Šių žmonių svarus indėlis kovojant su pandemija ir telkiant bendruomenę įkvėpė daugelį. Paul Harris Fellow ženkleliais buvo apdovanoti Klaipėdos Senamiesčio RK narys Vykintas Zulonas ir Laisvės TV įkūrėjas Andrius Tapinas.

Konferencijoje savo mintimis apie atkaklumą, galimybes, lygiateisiškumą, kūrybiškumą dalinosi garsūs verslo ekspertai, visuomenininkai ir lyderiai ne tik iš Lietuvos, bet ir tolimiausių pasaulio kampelių - JAV, Italijos, Meksikos, Švedijos, Ugandos, Taivano. Susirinkusius pasveikino ir savo Rotary vizija dalinosi išrinktoji Rotary International prezidentė Jennifer Jones. Savo patirtimi ir patarimais klausytojus praturtino bestselerių autorius  Vishen Lakhiani, pirmoji Rotary klubo prezidentė moteris Sylvia Whitlock, edukologė Austėja Landsbergienė ir kiti.

Renginio akimirkos šioje nuorodoje.

Įrašai į konferenciją bus prieinami iki liepos 1 d. Prieigą galima įsigyti šioje nuorodoje. Surinktos lėšos skiriamos jauniesiems Lietuvos menininkams.