Posted on Dec 03, 2020
Klubo bendradarbiavimas ir broliškas palaikymas padeda nuveikti didesnius darbus. Tuo dar kartą įsitikino Vilniaus Perkūno Rotary klubas, kuomet kreipėsi į brolius rotariečius siūlant prisidėti prie pagalbos Motorinio neurono ligos labdaros ir paramos fondui organizavimo.
 
Motorinio neurono ligos atvejų Lietuvoje yra nedaug (apie 60), tačiau finansinė pagalba šios nepagydomos ligos paliestiems asmenims yra labai reikalinga siekiant patenkinti specialiuosius jų poreikius ir užtikrinant tolesnį savo žinių bei gebėjimų panaudojimą darbinėje ar visuomeninėje veikloje. Liga kol kas nepagydoma, vaistai ir terapija yra skirti jos sulėtinimui.
Idėja padėti ir surinkti reikalingą finansavimą minėtam Fondui kilo Vilniaus Perkūno Rotary klubo valdybai. Klubo nariai vienbalsiai pritarė šios paramos organizavimo reikalingumui ir asmeninėmis lėšomis bei pastangomis surinko 12 000 eurų.  Prie paramos organizavimo prisidėjo Rotary International apygarda 1462  skyrusi 3000 eurų bei dalis Vilniaus krašto Rotary klubų, kurių pagalba buvo surinkta dar 3720 eurų suma.Viso paramos buvo surinkta 18 720 eurų.
 
Vilniaus Perkūno Rotary klubas dar kartą nuoširdžiai dėkoja broliams rotariečiams už palaikymą ir bendradarbiavimą: Rotary International apygardai 1462, Rotary klubui „Vytis“, Vilniaus Tarptautiniam Rotary klubui, Vilniaus Rotary klubui, Vilniaus Šv. Kristoforo Rotary klubui, Vilniaus Senamiesčio Rotary klubui, Lietuvos Tūkstantmečio Rotary klubui, Vilniaus karaliaus Mindaugo Rotary klubui, Vilniaus Gedimino Rotary klubui, Trakų Rotary klubui ir Druskininkų Rotary klubui.
 
"Žmones labiausiai suartina veikla" (Johanas Volfgangas Gėtė)
 
 
Vilniaus Perkūno Rotary klubo info