Posted on Jan 20, 2021
Nepaisant karantino ir su juo susijusių nepatogumų, Vilniaus Perkūno Rotary klubo nariai nenuleidžia rankų ir tęsia labdaringą veiklą.
Jau kelintus metus iš eilės Vilniaus Perkūno Rotary klubas organizuoja kalėdinę paramą Širvintų vaikų dienos centro auklėtiniams. Šis gruodis, kaip žinia, kitoks – be būrio draugų, į svečius atėjusio Kalėdų senelio ir viso to šurmulio, kurį išgyvename tik kartą per metus, gruodį.
Vilniaus Perkūno Klubo nariai pasitarė ir nusprendė, kad, nepaisant šių aplinkybių, reikia rasti būdus kaip nudžiuginti vaikus prieš šventes. Gerai apsvarsčius visus karantino keliamus iššūkius ir būtinus saugumo reikalavimus, buvo suorganizuota ir saugiai perduota dovanos 30-iai Širvintų vaikų dienos centro vaikų ir skanėstai 100-ui jų šeimos narių. Nes juk kokios šventės be skanėstų ir bendro džiaugsmo juos ragaujant!
 
Vilniaus Perkūno Rotary klubui taip pat labai svarbūs Lietuvos valstybingumo klausimai. Klubas nutarė skirti 1500 eurų paramą ir tokiu būdu prisidėti prie Lietuvos partizanų memorialo lankytojų centro/muziejaus Kryžkalnyje kūrimo. Prie paties memorialo statybų prisidėjo keletas klubo narių asmeniškai, tačiau dar laukia lankytojų centro/muziejaus kūrimo darbai. Memorialo informacinio centro paskirtis - moderniomis, pažintinėmis-edukacinėmis priemonėmis teikti profesionalią, susistemintą informaciją apie ginkluotą pasipriešinimą prieš okupantus Lietuvoje, jo dalyvius ir šios kovos įamžinimo objektus.
 
Tradicinis, jau šešioliktus metus Vilniaus Perkūno Rotary klubo organizuojamas labdaringas vaikų su negalia piešinių aukcionas įvyks ir šiemet. Pasitelkiant vieną iš nuotolinio bendravimo platformų aukcionas organizuojamas š. m. kovo 22 d. 18.00 val. Dalyvauti renginyje pasiūlyta visoms Vilniaus miesto ugdymo įstaigoms, dirbančioms su vaikais, turinčiais fizinę ar psichinę negalią. Iš atsiųstų darbelių bus atrinkta iki 30 dailės darbelių, kurie ir bus parduodami aukcione. Kaip ir kasmet, visi aukciono metu surinkti pinigai bus perduoti piešinių autoriams ir juos ugdančioms įstaigoms kanceliarinių prekių dovanų kuponų forma.
 
 
Vilniaus Perkūno Rotary klubo informacija