Posted on Sep 13, 2021

Praėjusį savaitgalį, rugsėjo 9-11 d., vyko jubiliejinė 20-oji Rotariados šventė Palangoje, kur suvažiavo apie 1000 Rotary bendruomenės narių su šeimomis iš visos Lietuvos. Dėkojame visiems dalyvavusiems, sportavusiems, organizavusiems ir aukojusiems!

Šiais metais Rotariadoje paaukota 15 000 Eur Lietuvos Paralimpiniam komitetui, kuris lėšas skirs savo sportininkams. Į Palangą atvykusi Lietuvos Paralimpinio komiteto delegacija Rotariados dalyvius ir svečius supažindino su dviem paralimpinėmis rungtimis – rutulio stūmimu ir tinkliniu sėdint.

"Mums garbė priimti tokį būrį žmonių, turinčių kilnių idėjų ir tikslų, vertinančių bendrystę ir kuriančių brandesnę, bei jautresnę visuomenę", – vyksiančiu renginiu džiaugėsi Rotariados partnerės Palangos savivaldybės meras Šarūnas Vaitkus.

Ketvirtadienį įvykę golfo ir pokerio turnyrai pradėjo sportinių rungčių maratoną, besitęsusį iki pat šeštadienio papietės. Penktadienio Atvykimo vakas susidėjo net iš 3 dalių - saulės palydėjimo pajūryje, šv. Kristoforo Rotary klubo organizuoto Simfukų labdaros koncerto ir vakarėlio su DJ Jovani. Šeštadienį Palangos orkestro vedama šventinė eisena nuo Palangos tilto keliavo J. Basanavičiaus, Vytauto, S. Dariaus ir S. Girėno gatvėmis iki stadiono, kur vyko oficialus Rotariados atidarymas ir dauguma rungčių.

Klubai susirungė trylikoje skirtingų sporto varžybų, tokių kaip paplūdimio tinklinis, krepšinis, šachmatai, tenisas, biliardas, smiginis, golfas ir kitų. Varžybose buvo išdalinti 27 medalių komplektai.

GALA vakaro, vykusio Palangos koncertų salėje, metu Apygardos Valdytojas Evaldas Vaineikis Rotariados vėliavą perdavė būsimai Valdytojai Jurgitai Turulienei, kuri šios šventės vairą perims kitais metais. Buvusi Apygardos Valdytoja Viktorija Trimbel už nuopelnus Rotary judėjimui įteikė Paul Harris ženklelius ir Nacionalinius apdovanojimus aktyviausiems klubų nariams. Susirinkusius džiugino žymūs atlikėjai - Jessica Shy, Rondo, dj Jovani, o renginį vedė Arūnas Valinskas.

Kaip ir kasmet Rotariados metu išsiaiškinome sportiškiausią klubą:

  • I vieta - Klaipėdos Senamiesčio RK, 142.50 tašk.

  • II vieta - Klaipėdos Concordia 1826 RK, 87.50 tašk.

  • III vieta - Vilniaus šv. Kristoforo, 70 tašk.

  • Geriausias Rotariados moterų klubas - Šiaulių Harmonijos RK, 24 tašk.

  • Geriausias Rotariados Rotaract klubas - Vilniaus RAC, 35 tašk.

 
Naudingiausi dalyviai:

  • I vieta - Andrejus Geraščenko, Klaipėdos Senamiesčio RK, 23 tašk.
  • II vieta - Audrius Šidlauskas, Šiaulių Saulės RK, 22,5 tašk.
  • III vieta - Giedrius Kirklys, Klaipėdos Concordia 1826 RK, 20,5 tašk.
  • Naudingiausia Rotariados moteris - Julija Gerlich, Vilniaus šv. Kristoforo RK, 6 tašk.

 
 Dėkojame Klaipėdos Senamiesčio RK, Palangos RK, Rotariados komitetui bei jo vadovui Andrejui Geraščenko, gausiam būriui Interact savanorių, rėmėjų ir partnerių!