Projekto iniciatorė ir mecenatė Žaneta Freyer ir Lietuvos jaunųjų mokslininkų sąjunga jau trečius metus iš eilės organizuoja projektą „Tyrėjų Grand Prix“. „Tyrėjų Grand Prix“ tikslas – disertacijos tyrimo idėjas pristatyti žingeidžiai visuomenei ir taip apjungti mokslą, pramogą ir verslą.

Vilniaus Lietuvos Tūkstantmečio Rotary Klubas ir 15Min šio projekto strateginiais partneriais tapo pernai.  Šiais metais konkurso partneriai - Lietuvos mokslo taryba, kuri Lietuvoje reikšmingai prisideda prie mokslo skatinimo ir pažangios visuomenės kūrimo. 

Konkursas akceleruoja ir suburia ne tik įvairius mokslininkus, tačiau taip pat ir verslo sričių atstovus, inovatorius bei kūrėjus. Galime pasidžiaugti, kad praeitų metų dalyviai - jaunieji mokslininkai, sulaukė įvairių verslo atstovų pasiūlymų įgyvendinti mokslinius tyrimus, juos „įdarbinti“ sukuriant verslą.

Kiekvienam rotariečiui yra svarbi Lietuvos pažanga, todėl kviečiame pasidalinti informacija ir paskatinti visus jaunuosius mokslininkus dalyvauti energijos ir pozityvo nestokojančiame renginyje „Tyrėjų Grand Prix 2024“. Jaunieji mokslininkai (doktorantai) yra kviečiami užpildyti dalyvio paraiškos formą iki birželio 30 dienos čia: https://www.tyrejugrandprix.com/

Finalinis renginys įvyks spalio 16 d. Vilniaus širdyje – miesto rotušėje, kur susirinks ne tik žymiausi šalies mokslo atstovai, tačiau taip pat dėl naujųjų konkurso partnerių bus užtikrinamas dar didesnis dėmesys bei karjeros galimybės dalyviams – jauniesiems mokslininkams.

Šiais metais suteikta proga paraišką konkursui teikti Lietuvos doktorantams, studijuojantiems užsienyje.

Daugiau informacijos galite rasti čia