ICC Lietuva – Norvegija, drauge su Vilniaus Šv. Kristoforo Rotary klubu, Rotaract e-klubu „Unitum” ir Uranienborg Rotary klubu Osle (2310 Apygarda) entuziastingai pradeda naujuosius Rotary 2023-2024 metus. Primename, kad projektas leis atrinktiems Rotaract nariams kartą metuose išvykti į Norvegiją ilgajam savaitgaliui, susipažinti su Rotary klubų broliais ir sesėmis, su jų atstovaujamais verslais pagal Rotaract narius dominančias profesines sritis. Šiais metais programos metu bus siekiama užmegzti ryšius ir su naujai besisteigiančiu, vieninteliu Norvegijoje Oslo Tarptautiniu Rotaract Klubu. Uranienborg Rotary klubas Osle (2310 Apygarda) jau antrus metus iš eilės priima mainų dalyvius.
Dalyvių atrankos komisija išrinko 5 Rotaract jaunuosius profesionalus (ICC Young Professionals) ir galimybę išvykti mainams į Oslą suteikė šiems Rotaract atstovams: Aistei Jurkonytei (Rotaract e-klubas „Unitum"), Jogailei Michalowskai (Klaipėdos Senamiesčio Rotaract klubas), Eividui Griniui (Rotaract e-klubas „Unitum"), Rūtai Kairytei (Vilniaus Rotaract klubas) ir Evilijai Grabauskaitei (Rotaract e-klubas „Unitum").

Šiais metais nuspręsta, kad ICC Young Professional komanda atvyks į Oslą rugsėjo 11-15, 2023. Vizito metu jaunieji profesionalai susitiks su juos dominančių verslų atstovais Norvegijoje, lankysis Lietuvos Ambasadoje Osle, dalyvaus Rotaract ir Rotary bendrame susitikime ir viešės Rotary narių šeimose. Visiems dalyviams linkime sklandžių namų darbų, kuriuos dar teks pasiruošti, o Rotary bendruomenės prašome palaikyti jaunuosius profesionalus idėjomis ir pagal galimybes, prisidedant prie jų kelionės išlaidų. Dėl platesnės informacijos kviečiame susisiekti su Egle Kesyliene, ICC Lietuva-Norvegija nacionalinio komiteto pirmininkė, Vilniaus Šv Kristoforo RK egle@ames.lt.