Rotary e-klubas ,,Laisvė“ šių metų gegužės mėnesį pateikė paraišką Globalios dotacijos projektui „Hope, will & skills” (GG2340769). Prie projekto prisidėjus Lietuvos ir tarptautinei Rotary bendruomenei, net šešioms apygardoms (6450, 1360, 1390, 3012, 1410 1462) finansiškai – gavome kofinansavimą iš Rotary International fondo visai parengtai programai, 33 000 USD sumai.

Kartu su tarptautiniu projekto partneriu Rotary Club of Chicagoland Lithuanians ir Junior Achievement Lietuva startuosime „Hope, will & skills” šiais mokslo metais. Projekto metu, bendradarbiaudami su Lietuvos ugdymo įstaigomis, subursime ukrainiečius moksleivius į inovacijos stovyklas, finansinio bei kompiuterinio raštingumo seminarus, jie steigs mokomąsias bendroves, mentorystės ir šešėliavimo įmonėse pagalba susipažins su profesijomis, verslumu. Moksleiviai tokiu būdu įgis verslumo žinių, neišdildomas patirtis, integruosis į socialinį gyvenimą, ugdys lyderio savybes ir augins pasitikėjimą pasauliu. Projekto baigiamajame renginyje – tarptautinėje parodoje, ukrainiečiai moksleiviai pristatys savo projektus bei sukurtus produktus.

Visą projekto laikotarpį juos mokys ir lydės Rotary e-klubo „Laisvė“ nariai, mentoriai iš Rotary bei verslo bendruomenių, Junior Achievement Lietuva darbuotojai ir specialiai šio projekto metu parengti ukrainiečiai mokytojai.

Dar kartą dėkojame Lietuvos Rotary apygardos 1462 pareigūnams, kurie konsultavo rengiant projektą bei visiems prisidėjusiems. Taip pat kviečiame prisijungti ir tapti mentoriumi! Pasidalinkite savo profesine ir verslo patirtimi su projekto dalyviais arba  klubo/organizacijos vardu įsteikite nominaciją mokomosioms bendrovėms. Prisidėti galite užpildant šią formą.

Dėl detalesnės informacijos galite susisiekti su:

e-Klubo Rotary Laisvė prezidente Neringa Jankuviene 868049945

e-Klubo Rotary Laisvė sekretore Jurgita Sadauskiene 869484612