Ukrainos karo priešakyje mūsų klubo pavadinimas savaime formuoja projektų pasirinkimo kryptį, TAIKA ir LAISVĖ. Tai ypatingai svarbu ne tik Ukrainoje likusiems žmonėms, bet ir į mūsų šalį atvykusiems. Daiktai, medikamentai, tai tos sritys, kuriomis labiausiai daugelis rūpinasi ir tai ypatingai svarbu, tačiau mes siūlome atkreipti dėmesį ir pasirūpinti į Lietuvą atvykusiais moksleiviais, kurie išvarginti nuolatinio nerimo ir nežinomybės dėl jų rytojaus.

Idėja suteikti šiems jauniems žmonėms matyti ateities perspektyvas ir palaikyti jų asmenybių augimą ir įtakoti jų verslumą.

Viltis, valia ir įgūdžiai – trys stiprūs žodžiai su įgalinančia prasme. Būtent stiprybės ir įgalinimo reikia Ukrainos jaunimui.

E-klubas Rotary ,,Laisvė“ kartu su VšĮ ,,Junior Achievment Lietuva“ (verslaus jaunimo bendrija) kviečia prisidėti prie organizuojamo projekto - ,,Viltis, valia ir įgūdžiai“. Projekto metu Ukrainos jaunimui bus ugdomi socialiniai įgūdžiai, suteikiama parama bei paskatinama kurti savo šviesesnę ateitį. Bus organizuojamos stovyklos, susitikimai su mentoriais ir mokymai verslumo ir socialinės atsakomybės temomis.

Prisidėdami prie projekto ,,Viltis, valia ir įgūdžiai“, jūs investuojate ne tik į Ukrainos jaunimo padėties gerinimo, bet ir į mūsų šalies jaunimo įgūdžių gerinimą – atsakomybės, tarptautinių santykių, tarpusavio supratimo ir bendravimo.

Rotary broliai ir sesės, kad į projektą galėtumėme pakviesti kuo daugiau dalyvių mums reikia jūsų palaikymo ir bendradarbiavimo, kaip tai galėtumėte padaryti:

  • Finansiškai galite prisidėti skiriant paramą į specialiai globalios dotacijos projektui skirtą sąskaitą, Rotary klubas Laisvė LT133500010015267793. Pavedimo paskirtis: Ateities investuotojams (GG projektas HSW)
  • Fiziškai galite prisidėti tapdami šio projekto mentoriumi, pasidalindami savo profesine ir verslo patirtimi su projekto dalyviais.
  • Prisidėti galite užpildant šią formą: https://bit.ly/Rotary-LJA-savanorystės-forma

Šia gražia idėja jau patikėjo Rotary klubai iš Jungtinių Valstijų, Indijos, Italijos, Didžiosios Britanijos ir Airijos. Džiaugiamės ir broliais bei sesėmis iš Lietuvos, kurie neliko abejingi – Šiaulių RK ,,Harmonija“, Vilniaus RK ,,Šv. Kristoforas“, Marijampolės RK, Mažeikių RK ,,Liberta“, Kauno RK ,,Intencija“, Klaipėdos RK ,,Aditė“, Klaipėdos RK ,,Concordia 1826“, Kretingos satelitinis RK, Vilnius Internacional RAC, Alytaus RK, Klaipėdos RK. Ačiū!

Prisidėkite, įgalinkime stipresnį jaunimą kartu!

Dėl detalesnės informacijos galite susisiekti su:

Klubo Rotary Laisvė prezidente Lina Daukšaitė 861348849

Klubo Rotary Laisvė sekretorė Neringa Jankuvienė 868049945