Vilniaus Gedimino Rotary klubas tęsia pradėtą „Rotary antklodžių“ projektą ir jau pirmomis 2022 m. dienomis suvienijo  20 Lietuvos Rotary ir Rotaract klubų ir dar daugiau nei 700 antklodžių ir pagalvių pasiekė senelius, vaikus ir kitus, nepriteklių patiriančius, asmenis.
Kaip pažymėjo Vilniaus Gedimino Rotary klubo prezidentas Mindaugas Jankus, šiame etape didžiausią įspūdį padarė su kokiu entuziazmu ir noru įsijungė broliai ir sesės iš kitų Rotary ir Rotaract klubų. Šį kartą paskleisti rotarietiškų antklodžių šilumą padėjo 20 Lietuvos Rotary klubų. 
„Į kitus klubus kreipėmės gan nedrąsiai, nes kirbėjo abejonė – ar sudominsim? Ar norės prisijungti? Bet abejonės išsisklaidė sulaukus per trisdešimt skambučių – imam! Darom! Kada reikia?“, - prisimena M. Jankus.
„Dėka šio susivienijimo antklodės ir pagalvės senelius ir šeimas pasiekė per kelias savaites ir šiltesniu, patogesniu miegu jau šiandien gali džiaugtis dar daugiau senelių, vaikų, šeimų“, - sakė Gedimino Rotary klubo prezidentas.
Primename, kad  antklodžių projektas, pradėtas praeitą rudenį su Danijos 1450 ir 1461 Rotary apygardų klubais, tapo jau savotiška danų ir lietuvių Rotary apygardų bendradarbiavimo geruoju pavyzdžiu. Praeitų metų gruodį beveik  500 antklodžių, virš 400 užvalkalų ir apie 70 pagalvių buvo išdalinta keliolikos senelių ir vaikų globos centrų, įstaigų gyventojams.
„Kai pernai tik pradėjome klausinėti įvairių įstaigų, paaiškėjo, kad patalynės poreikis yra didelis. Ir vėl šimtams antklodžių ir pagalvių naujus šeimininkus radome per kelias dienas. Matyt, jau nėra rajono, kurio senelių ar vaikų nebūtų pasiekusios rotarietiškos antklodės“, - prisimena projekto koordinatorius Faustas Tolkušinas.
 „Tai tapo jau tradicija. 2022 m. ji bus tęsiama. Jau rengiamasi trečiam etapui, kurio metu dar daugiau antklodžių, pagalvių pasieks Lietuvos senelius ir gausias šeimas“, - pažymėjo Mindaugas Jankus.
 Pasak Apygardos valdytojo Evaldo Vaineikio, džiugu matyti, kaip tvari ir sutelkta RI Apygardos 1462 rotarietiška veikla keičia žmonių gyvenimus ir jie tai betarpiškai jaučia. „Juk mes ir esame tam, kad savo kilniais darbais padėtume žmonėms neprarasti vilties, bendruomenėms nenuleisti rankų, kiekvienam - saugoti sveikatą ir išlikti stipriam.   Mūsų tikslas yra būti kuo arčiau žmonių, pastebėti, kokios pagalbos labiausiai reikia atitinkamos bendruomenės nariams bei suteikti tą pagalbą. Ir mes šio savo tikslo kryptingai siekiame kasdien.
„Esu dėkingas 20-ies Rotary bei Rotaract klubų sesėmis ir broliams, kurie susivienijo, dalindami gerumą seneliams ir vaikams. Būtent taip aš suprantu rotarietiškos savanorystės įgalinimą fizinės bei socialinės distancijos metu. Ačiū Jums“, - pažymėjo valdytojas.
Visą patalynę po Lietuvą nemokamai išvežiojo logistikos įmonė „Rhenus Logistics“.
 
 
Šiame etape dalyvavo 20 Lietuvos Rotary ir Rotaract klubų: be Vilniaus Gedimino Rotary klubo dar prisijungė Tauragės Rotary klubas, Panevėžio Rotary klubas Arta, Vilniaus Rotaract klubas, Vilniaus Geležinio Vilko Rotaract klubas, Vilniaus Tarptautinis Rotary klubas, Šiaulių Auksinio rato Rotaract klubas, Vilniaus Perkūno Rotary klubas, Mažeikių Rotary klubas Liberta, Vilkaviškio rajono Rotary klubas, Vilniaus Šv. Kristofoto Rotary klubas, Šiaulių Rotary klubas Harmonija,  Dipolio Rotary klubas, Šiaulių Rotary klubas Laisvė, RotaKids, Kauno Rotary klubas, Ukmergės Rotary klubas, Rotary klubas Vienybė, Pakruojo Rotary klubas, Anykščių Rotary klubas.