Kaip teigė Druskininkų „Rotary" klubo prezidentas Modestas Vitkauskas šiai dienai surinkta paramos ir išsiųsta į Dnipro 20 000 eurų, prisidėta ir prie Apygardos renkamų lėšų. Jis džiaugėsi, jog prie Druskininkų rotariečių iniciatyvos prisijungė ir Druskininkų LIONS moterų klubas, Rotary Club Innsbruck-Bergisel, Rotary Club Greifswalder Kolding Rotary Club, Koldinghus Rotary Club and Koldingfjord Rotary Club.
 
  

„Tariu nuoširdų AČIŪ asmeniškai Druskininkų broliams rotariečiams bei fiziniams asmenims, visiems prisidėjusiems!"– kalbėjo M.Vitkauskas. Jis džiaugėsi, jog parama ukrainiečiams buvo skirstoma tikslingai ir operatyviai, tuo užsiėmė Dnipro rotariečių vadovas Valerij Pavlovskij, kuris kiekvieną kartą informuodavo, kam skirta iš Lietuvos atkeliavusi parama, kas nupirkta už suaukotus pinigus.

Rekvizitai paramos pervedimui:

Druskininkų Rotary klubas SWEDBANK LT54 7300 0100 3419 3524

Paskirtis: parama UKRAINAI

Dnipro Rotary klubo prezidento Valerijaus Pavlovskio informacija apie paramos panaudojimą: „ Mes nuvežėme į vaikų namus 13 sauskelnių pakuočių, vaistų nuo peršalimo, vaistų nuo traukulių... Dabar bandome už 8 tūkst, eurų nupirkti medikamentų bazinei ligoninei. Išsiuntėme į Charkovą maisto produktų ir šiltų drabužių...

Ačiū už produktų pilną sunkvežimį, kurį atsiuntėtė mums. Už dalį jūsų skirtų pinigų pirksime miltų ir druskos, kad būtų galima Energodare kepti duoną. Nepavyko išsiųsti miltų ir druskos į Energodarą, nes užsidarė perdavimo kelias. Tai išdalinome viską savanoriams ir mokykloms, kur kepama duona...

Gavome medikamentų gynėjams už 1500 ir ligoninei už 3000 eurų. Ačiū...

Ką tik grįžome iš ligoninės, jiems pristatėme medikamentų už 4500 eurų. Vyriausiasis gydytojas jums žemai lenkiasi...

Perdavėme toną medikamentų greitosios pagalbos ligoninei, jie abstulbę nuo tokios kokybės vaistų... Savaitgalį treniravomės lakstydami į rūsius, ačiū Dievui, nė viena bomba į miestą nepataikė.

Skubame dalinti paramą... Mes dalijame paramą iš Lietuvos. Nuoširdi padėka – viskas kokybiška, tik tai, kas mums dabar reikalinga".