Joniškio Rotary klubo nariai jau antrą kartą dalyvavo Rotary draugystės mainų programoje. Šį kartą net 14 žmonių grupė dalyvavo mainuose su Brazilijos apygarda 4740. 

Per dešimt vizito dienų aplankyta ir susitikta su 15 Rotary klubų, Rotaract, Interact, Rotary Kids nariais iš šios apygardos. Susitikimų metu pristatyta Lietuva, Lietuvos Rotary istorija, Joniškio Rotary klubo veikla. Mainai su apygarda suteikė unikalią galimybę aplankyti visą apygardą. Pabuvoję dvi dienas vienoje vietoje, susipakavę daiktus keliaudavome į kitą miestą ar miestelį, naują priimančią šeimą. Taip kiekviena Rotary šeima pagyveno keturiose Brazilų rotariečių šeimose, susipažino su jų giminėmis, draugais. 

Ką tik prasidėjusi vasara ir pasaulio futbolo čempionatas padėjo vietos rotariečiams mums parodyti savo šalies kultūrą, papročius. Vizito metu kelios dienos buvo skirtos ir profesiniams susitikimams, vizitams. Apsilankėme savivaldybėse, žemės ūkio bendrovėje, profesinio mokymo mokykloje. Šokome tautinius šokius ir net mokėmės sambos žingsnelių. Sudalyvavome Anita Garibaldi RK projekte „Pasodink vieną medį Brazilijoje“ ir kiekvienas pasodinome po medelį. Susitikome su apygardos valdytoja Maria Alice Baggio, kuri net dvi dienas skyrė mūsų grupei ir priėmė į savo namus rotariečių šeimą iš Lietuvos.

Už nuostabią programą ir puikų laiką Brazilijoje išskirtinai dėkojame draugystės mainų apygardos 4740 koordinatorei Fabiane Pereira Ambrosio. Išsiskyrėme visi su džiaugsmu, kad greit kai Lietuvoje bus šilta, susitiksime Lietuvoje!

Joniškio RK