Posted on Jan 07, 2021

Lietuvos žmonės ir organizacijos šiuo sudėtingu pandemijos laikotarpiu kviečiami padėti priešakinėse fronto linijose su COVID-19 kovojantiems mūsų šalies medikams ir gydymo įstaigoms.

Šiandien viešai paskelbtas sąrašas su skubiu įrangos poreikiu įvairiose ligoninėse. Prašome Rotary klubus, įmones ir asmenis pagal galimybes skubiai sureaguoti ir padėti įsigyti šias būtinas priemones.

Nuorodoje stipruskartu.lt/gelbeti-gyvybe pateikiama iš visų su Covid-19 kovojančių šalies ligoninių surinkta trūkstama ir gyvybiškai reikalinga medicininė įranga. Kiekvienas nupirktas ir tiesiogiai ligoninei padovanotas aparatas nedelsiant bus panaudotas gyvybių gelbėjimui.

Žmogus ar organizacija, norinti padovanoti įrangą ligoninei, turi ją išsirinkti ir užpildyti anketą. Po šio žingsnio „Stiprūs kartu“ susisieks su žmogumi, suves jį su įrangos pardavėju bei ligonine. Dovanos teikėjas nupirks įrangą ir perduos ją gydymo įstaigai.

Patys žmonės, pagal savo galimybes ar gimtąjį miestą, gali išsirinkti norimą įrangą ir konkrečią ligoninę, kuriai nori padėti.