Respublikinės Šiaulių ligoninės medikams, dirbantiems su COVID-19 sergančiais pacientais, Šiaulių  Rotary klubo „Saulė“ nariai prieš Kalėdas atvežė dovanų – 330 maisto produktų pakuočių, kainavusių 8 300 eurų. Respublikinės Šiaulių ligoninės direktorius Remigijus Mažeika, dėkodamas už dovanas, sakė, kad šiuo metu gydytojai neišpaikinti dovanomis, todėl toks dėmesys labai malonus siurprizas sunkiai dirbantiems medikams.

Covidiniuose skyriuose dirbantiems medikams Šiaulių Rotary klubas „Saulė“ paramą skiria jau ne pirmą kartą. Klubo prezidentas Muradas Bakanas sakė, kad šios dovanos, tai tęsinys pavasarį pradėto projekto, kurio metu Chirurginės reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriaus medikai, dirbę su sunkios būklės COVID-19 sergančiais ligoniais, buvo aprūpinti pietumis.

 

„Kalėdos – toks metas, kai skiriame daugiau dėmesio savo artimiesiems, savo draugams, o dažnas medikas to padaryti negalės, nes liks dirbti ir rūpintis mūsų sveikata, gyvybėmis. Tad Šiaulių Rotary klubas „Saulė“ ir nusprendė pradžiuginti juos dovanėlėmis“, - sakė prezidentas ir padėkojo visiems, besirūpinantiems sergančiaisiais. Tų, kurie dar neserga, prezidentas prašo per šventes likti namuose, neaukoti savo, savo artimųjų ir medikų gyvenimo dėl vienų Kalėdų, kurių negalės atšvęsti įprastai. 

Šiaulių Rotary klubas „Saulė“ yra didžiulės tarptautinės organizacijos dalis. Pasak klubo narės Dianos Cibulskienės, ši organizacija  daug dėmesio skiria ir koronaviruso sukeltos pandemijos problemoms spręsti, kam jau skirta apie 20 milijonų dolerių. Lietuvos Rotary klubo organizacijos taip pat jungiasi prie šio tikslo ir atidarė paramos sąskaitą, kurioje yra apie 100 tūkstančių eurų. Juos skirs įvairiai medicinos įrangai, apsaugos priemonėms įsigyti. „Tad ir mūsų klubas eina tuo pačiu keliu -  skiria pagalbą medikams“, - teigia klubo narė.  

 

Zita Katkienė, Respublikinės Šiaulių ligoninės viešųjų ryšių specialistė