Išsinešu motyvaciją veikti ir norą gyventi geriau“ – tokiomis vaikų emocijomis birželio 22 d. vykusiame uždaromajame renginyje baigėsi pilotinis Vilniaus Šv. Kristoforo Rotary klubo vystomas Užtiltės bendruomeninių namų projektas vaikų profesinės savimonės ugdymui, kuriame dalyvavo Antazavės vaikų globos namų 8-11 klasių moksleiviai (13 vaikų).
 
Projekto metu įvyko 6 dienų praktiniai seminarai grupėse Vilniuje ir Antazavėje, kurie dėl šalyje paskelbto karantino vėliau buvo perkelti į nuotolinę erdvę. Be grupinių užsiėmimų įvyko ir 17  asmeninių karjeros specialistų konsultacijų su vaikais. Viso projekto metu su vaikais dirbo Lietuvos karjeros specialistų asociacijos konsultantai, užtikrinę nešališką požiūrį į vaikams jautrias gyvenimiškas situacijas. Projekto dalyviai pripažino, kad tokio asmeninio profesionalių karjeros specialistų dėmesio, ypač individualių konsultacijų metu, vaikai nėra anksčiau patyrę, todėl tai jiems tapo neįkainojama patirtimi.
Antazavės profesinės savimonės ugdymo projektas neabejotinai praplėtė akiratį ir įnešė naujų siekių, motyvacijos ir paskatų į vaikų gyvenimą. Šio projekto naudą teigiamai vertino ne tik projekto dalyviai, Antazavės vaikų namų direktorius, bet ir Lietuvos karjeros specialistų asociacija, kurių teigimu, toks projektas yra prasmingas, reikalingas ir turėtų tapti tęstiniu.
 
Prie pilotinio projekto, kurio vertė siekia 4 070 EUR, prisidėjo Lietuvos Rotary apygarda, Charity Antazavė fondas, taip pat užsienio Rotary klubai: Uranienborg ir Hamburgh Deichtor Rotary Broliai ir Sesės. Projektas įvykdytas partnerių lėšomis ir Vilniaus Šv. Kristoforo RK pastangomis.
 
Šio pilotinio projekto tikslas – būti išplėstu į tęstinę veiklą, apjungiančią kitus Lietuvos vaikų namus. Tad kviečiame atsiliepti Lietuvos Rotary klubus, kurie aktyviai remia vaikų namus šalyje. Susidomėjusius prašome rašyti: Guodai Balsytei guoda.balsyte@gmail.com.
 
Tikimės, kad šis projektas yra tik atskaitos taškas ir mes kartu, vienijami Rotarietiškos dvasios, ateityje nuveiksime dar daugiau augančios jaunosios kartos naudai!