Posted on Dec 14, 2021
Gruodžio 10 d. Šiluvoje įvyko Raseinių Rotary klubo surengta gerumo ir paramos akcija „Angelo paliesti“. Renginys sulaukė rotariečių iš Šiaulių RK Saulė, Danijos Ikast RK bei Kėdainių RK, taip pat svečių iš Gargždų ir Raseinių, o prie įgyvendinimo prisidėjo Vilkaviškio rotariečiai.

Vakaras prasidėjo nuo edukacijos Šiluvos piligrimų informacijos centre, skirtos supažindinti svečius su Šiluvos istorija, vėliau aplankant Šiluvos Švč. Mergelės Marijos Apsireiškimo koplyčią ir Šiluvos baziliką. Persikėlus į bazilikos erdvę, įvyko jaukus adventinis dainuojamosios poezijos koncertas. Atlikėjos Vilija Radvilė ir Kornelija Petkutė savo kūriniais nepaliko abejingų tiek rotariečių, tiek ir gausiai į koncertą susirinkusių Šiluvos miestelio bei Raseinių rajono gyventojų. Nors vakaras tarp šaltų šventovės mūrų nežadėjo didelės šilumos, tačiau puikios ir dvasingos dainos šildė ne prasčiau jaukaus židinio. Visiškai teisingai pastebėjo Šiluvos parapijos klebonas kunigas Erastas Murauskas: kai net iš 32 abėcėlės raidžių sudėtų žodžių pritrūksta jausmams išreikšti, tam visiškai pakanka septynių natų. Šį koncertą Raseinių rajono gyventojams ir svečiams dovanojo Raseinių Rotary klubas.

Po muzikinio vakaro restorane „Šiluvos karūna“ buvo organizuotas meno kūrinių aukcionas, kurio tikslas penkiametei Viltei, sergančiai sunkia genetine liga ir negalinčiai savarankiškai vaikščioti, suteikti savarankiško judėjimo džiaugsmą. Raseinių Rotary klubas išsikėlė tikslą už aukciono lėšas pagaminti specialiai Viltei skirtus įtvarus, su kuriais ji galės vaikščioti be kitų žmonių pagalbos. Aukcionas buvo sėkmingas ir didžioji Viltės viltis bus įgyvendinta. Adventas stebuklų metas ir svajonės pildosi.

Renginio dalyviai išsinešė po angelą, pagamintą Raseinių neįgaliųjų užimtumo centro kūrybinių dirbtuvėlių dalyvių. Visi tapome paliesti angelo - ne veltui sakoma: „aš esu Kalėdos, jei dovanoju Kalėdas kitam“.