Posted on Nov 17, 2021

Šiaulių Vykinto RK nariai lapkričio 10 - 14d. lankėsi Charkove ir susitiko su vietos rotariečiais. Vizitas prasidėjo išvyka į užmiestį ir bendra žvejyba.  Vėliau buvo iš arčiau susipažinta su miestu ir jo istorija. Aplankytas universitetas bei naujai ką tik atidarytas po rekonstrukcijos zoologijos sodas. Daug teigiamų ir nepakartojamų emocijų sukėlė muzikos įrašų studijoje - ICC Lietuva-Ukraina komiteto himno įrašas. Ne ką mažiau emocionalus buvo ir dailės studijoje paveikslų tapymas ant drobės, kurie ateityje bus skirti labdaros aukcionui. Daug kam tai buvo nauja ypatinga patirtis.

Taip pat nepriklausomos žiniasklaidos grupės „Nakipelo“ studijoje įvyko bendro tarptautinio projekto HOMO FABER pristatymas, kurį kuruoja abu klubai. Pristatymo įrašas čia.

ICC Lietuva-Ukraina komiteto pirmininkai iš abiejų šalių aptarė ateities bendradarbiavimo perspektyvas tarp mūsų apygardų klubų.  Vizitą vainikavo pasirašyta bendradarbiavimo sutartis (Twin club certificate of recognition) tarp Šiaulių Vykinto RK ir Charkovo Multinational RK.

Dabar Ukrainos- Baltarusijos Apygardoje 2232 yra 66 klubai (62 iš Ukrainos ir 4 iš Baltarusijos) ir beveik 1200 rotariečių. Charkovo mieste 8 klubai.

Bendraudami kuriame naujus santykius, ryšius bei bendrus ateities projektus!

 

Šiaulių Vykinto RK