Posted on Apr 19, 2021

Įprasminkime Rotary International įkūrėjo atminimą, švęsdami 153-iajį Paul Harris gimtadienį ir skirdami simbolinę įmoką į Rotary Fondą ŠVIETIMO fokuso sričiai.

Nors Paul'as vaikystėje buvo tikras nenuorama ir pagarsėjęs išdaigininkas, užsistovėjusių formalių taisyklių laužytojas, pašalintas tiek iš Black River akademijos, tiek Vermont universiteto, vėliau jis tapo iškiliu teisininku ir 116 metų istoriją puoselėjančios mūsų organizacijos įkūrėju. Prieš savo mirtį, Paul'as paprašė nenešti gėlių laidotuvėms, vietoj to skirti lėšas į Rotary fondą būtent švietimui. Pirmasis Rotary fondo įnašas sudarė tik 26,90 dolerių, o pats pirmasis Paul Harris atminimui skirtas projektas, per 18 mėnesių nuo jo mirties sulaukus 1,3 milijono aukų, buvo stipendijų programa studijoms užsienyje.

Paul Harris gimtadienio proga Apygardos Valdtoja Viktorija Trimbel kviečia paaukoti 26,90 $ (kas atitinka ~22,45 Eur šios dienos kursu) arba didesnę Jūsų pasirinktą sumą į Rotary International fondą ŠVIETIMO projektams. Lengviausias būdas tai padaryti - kreditine kortele per šią nuorodą.

Jeigu norite nustatyti automatinį bet kurios Jūsų pasirinktos sumos kasmėnesinį aukojimą kitiems Rotary International fondo tikslams - prisijunkite per šią nuorodą.

ŠvęskimePaul Harris gimtadienį ir prasmingai įamžinti jo atminimą atveriant galimybes mokytis viso pasaulio vaikams!

Rotary Atveria Galimybes!