Rotary klubo Karalienė Luizė 2021/2022 kadencijos (prezidentė Valentina Burkšienė) pabaigą vainikavo Klaipėdos visuomenės sveikatos biuro inicijuotas renginys „Judriausias darželis". 
 
Renginys ypatingas tuo, kad konkursas „Judriausias darželis" startavo 2022 m. vasario mėnesį ir baigėsi 2022 m. gegužės pabaigoje. Per tą laikotarpį mažieji klaipėdiečiai turėjo užduotį nueiti kuo daugiau žingsnių ir paruošti įdomiausią pasivaikščiojimų maršrutą. Į konkursą įsijungė 30 Klaipėdos darželių/lopšelių. Mažieji taip pat vaikščiojo ir rinko žingsnius su šeimos nariais ir viską nuolat registravo išmaniojoje programėlėje. Visi nueiti žingsniukai buvo kruopščiai suskaičiuoti ir 2022 m. birželio 16 d. įvyko konkurso dalyvių apdovanojimai.

Pirmoms trims vietoms buvo įteiktos vertingos dovanos: šiaurietiško ėjimo lazdos, gimnastikos/sėdėjimo kamuoliai, balansavimo takeliai bei plokščiapėdystės profilaktikos priemonės. Apdovanojimo prizus įsteigė ir renginio metu įteikė verslo atstovai UAB „Mabrocona", UAB „Žaliakynė" ir Rotary klubas Karalienė Luizė.

Pasibaigus nuoširdžiai, vaikų klegesio pripildytai šventei visi vieningai nutarė, kad nekantraudami lauksime kitų metų konkurso su dar daugiau dalyvių, su dar įspūdingesniais rezultatais.