Posted on Jun 17, 2021
Besibaigiant 2020-2021 Rotary metų kadencijai, mūsų bendruomenė pasipildė dar 30 šaunių narių, kurių rankose ateitis.
 
Vakar, birželio 16 d., iškilmingai inauguravome 17-ąjį Interact klubą Lietuvoje Vilniaus Privačios Gimnazijos Junior ir 1-ąjį ne tik Lietuvoje, bet ir aplinkinėse šalyse - Rotakid klubą, kurie abu įkurti Vilniaus Privačios gimnazijos mokyklos bendruomenėje. Rotakid klubas vienija 8-12 metų, o Junior Interact 12-15 metų amžiaus jaunuolius.
Dėl saugumo inauguracijoje dalyvavo tik pirmieji prezidentai - Rimvydas ir Odabela bei juos pasveikinti susirinkę Rotary ir gimnazijos atstovai. Inauguruojamų klubų sesės ir broliai ceremoniją stebėjo nuotoliniu būdu.
 
Šventės įrašą galite rasti žemiau.
 
 
Susirinkusius pasveikino ir Apygardos Valdytoja Viktorija Trimbel, kuri drauge su kitais Rotary bendruomenės nariais įteikė simbolinias dovanas, nario diplomus, ženkliukus bei pažadėjo po 100 Eur paramą iš Apygardos biudžeto klubų veikloms.
 
Už suburtus jaunus žmenes prasmingai veiklai dėkojame gimnazijos veiklų vadovei Agne Liubertaitei, Apygardos Interact komiteto pirmininkei Jurgitai Turulienei, naujųjų klubų krikštatėviams - Vilniaus RK ir prezidentui Mindaugui Glinskiui, Apygardos Rotaract komiteto pirmininkei Mingailei Subačiūtei.
 
Šventės akimirkos šioje nuorodoje.